PARK MASZYNOWY FRONTLINE

Jesteś tutaj:
Frontline park maszynowy

Jako producent frontów lakierowanych z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy bogaty park maszynowy. Niektóre z wykorzystywanych przez nas urządzeń to unikatowe w skali kraju przykłady najnowszych technologii.

Nowoczesny park maszynowy, w tym m.in. nowoczesne centrum obróbcze z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają firmie Frontline świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Sprzęt nowej generacji do obróbki oraz automatycznego załadunku i rozładunku płyt umożliwia nam dostarczanie powtarzalnej, zawsze takiej samej wysokiej jakości. Każde zamówienie realizowane jest z dbałością o dopracowanie najmniejszych szczegółów.

Frontline park maszynowy Wrocław

Nowoczesne
centrum obróbcze

Frontline wykonuje profesjonalne usługi lakiernicze obejmujące lakierowanie frontów meblowych, przy czym usługowo realizuje zarówno zamówienia lakierowania elementów z powierzonych materiałów (ekspozytorów), jak i posiada bogatą ofertę lakierowanych frontów meblowych i innych produktów bazując na własnym materiale nośnym. Nowocześnie zorganizowana produkcja umożliwia realizację szerokiego zakresu usług.

Firma Frontline w procesie lakierowania powierzchni stosuje czasochłonną, dającą jednak doskonały efekt wizualny i gwarantującą wytrzymałość oraz niepodatność na ścieranie, kilkuetapową procedurę – najpierw lakierowana powierzchnia pokrywana jest lakierem podkładowym, następnie uszlachetniana aż 6 warstwami lakieru.

Kolejnym etapem jest proces automatycznego polerowania realizowany za pomocą maszyn polerujących. Całość procesu wieńczy polerowanie ręczne realizowane przez wyszkolonych pracowników z doświadczeniem, eliminujące ostatnie niedoskonałości.

Frontline lakierowanie frontów

Interesuje Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę wraz z wyceną naszych produktów.
Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży na ul. Wielkopolskiej 4 w Cieszynie k/Odolanowa.